Založiť webovú stránku alebo eShop

Rozpis zápasov

Rozpis zápasov 2009/2010, 1. fhbl
 
 
 
 
 16. kolo SOBOTA 22.08.2009    17. kolo UTOROK 01.09.2009    18. kolo SOBOTA 05.09.2009
1 12:00 VLCI HVTT ČERMÁŇ   1 12:00 SV GORAZD TIGRI   1 12:00 REVCO JOKERIT ESÁ
2 13:00 ZÁMSKI RANGERS HK 99 RAFFALES   2 13:00 CAPITALS DEVILS   2 13:00 HK 99 RAFFALES BELASÍ
3 14:00 REVCO JOKERIT BELASÍ   3 14:00 TEAM COYOTES ZÁMSKI RANGERS   3 14:00 VLCI HBK ADLER NITRA
4 15:00 SUOMI CHRENOVÁ HBK ADLER NITRA   4 15:00 LIPA TEAM ARC KNIGHTS   4 15:00 ZÁMSKI RANGERS HVTT ČERMÁŇ
5 16:00 ARC KNIGHTS ESÁ   5 16:00 ESÁ SUOMI CHRENOVÁ   5 16:00 SUOMI CHRENOVÁ LIPA TEAM
6 17:00 TIGRI LIPA TEAM   6 17:00 HBK ADLER NITRA REVCO JOKERIT   6 17:00 ARC KNIGHTS SV GORAZD
7 18:00 DEVILS SV GORAZD   7 18:00 BELASÍ VLCI   7 18:00 TIGRI CAPITALS
8 19:00 TEAM COYOTES CAPITALS   8 19:00 HVTT ČERMÁŇ HK 99 RAFFALES   8 19:00 DEVILS TEAM COYOTES
                           
 19. kolo SOBOTA 12.09.2009    20. kolo UTOROK 15.09.2009    21. kolo SOBOTA 19.09.2009
1 12:00 LIPA TEAM REVCO JOKERIT   1 12:00 SUOMI CHRENOVÁ CAPITALS   1 12:00 ESÁ HVTT ČERMÁŇ
2 13:00 TEAM COYOTES TIGRI   2 13:00 HVTT ČERMÁŇ HBK ADLER NITRA   2 13:00 DEVILS ARC KNIGHTS
3 14:00 CAPITALS ARC KNIGHTS   3 14:00 HK 99 RAFFALES ESÁ   3 14:00 TEAM COYOTES SUOMI CHRENOVÁ
4 15:00 SV GORAZD SUOMI CHRENOVÁ   4 15:00 VLCI LIPA TEAM   4 15:00 CAPITALS REVCO JOKERIT
5 16:00 DEVILS ZÁMSKI RANGERS   5 16:00 REVCO JOKERIT SV GORAZD   5 16:00 SV GORAZD VLCI
6 17:00 ESÁ VLCI   6 17:00 ZÁMSKI RANGERS BELASÍ   6 17:00 LIPA TEAM HK 99 RAFFALES
7 18:00 HBK ADLER NITRA HK 99 RAFFALES   7 18:00 ARC KNIGHTS TEAM COYOTES   7 18:00 TIGRI ZÁMSKI RANGERS
8 19:00 BELASÍ HVTT ČERMÁŇ   8 19:00 TIGRI DEVILS   8 19:00 HBK ADLER NITRA BELASÍ
                           
 22. kolo SOBOTA 26.09.2009    23. kolo SOBOTA 03.10.2009    24. kolo SOBOTA 10.10.2009
1 12:00 ARC KNIGHTS TIGRI   1 12:00 TIGRI SUOMI CHRENOVÁ   1 12:00 BELASÍ SV GORAZD
2 13:00 BELASÍ ESÁ   2 13:00 ARC KNIGHTS ZÁMSKI RANGERS   2 13:00 HBK ADLER NITRA LIPA TEAM
3 14:00 HVTT ČERMÁŇ LIPA TEAM   3 14:00 DEVILS REVCO JOKERIT   3 14:00 ZÁMSKI RANGERS ESÁ
4 15:00 HK 99 RAFFALES SV GORAZD   4 15:00 TEAM COYOTES VLCI   4 15:00 HVTT ČERMÁŇ CAPITALS
5 16:00 VLCI CAPITALS   5 16:00 CAPITALS HK 99 RAFFALES   5 16:00 HK 99 RAFFALES TEAM COYOTES
6 17:00 REVCO JOKERIT TEAM COYOTES   6 17:00 SV GORAZD HVTT ČERMÁŇ   6 17:00 VLCI DEVILS
7 18:00 SUOMI CHRENOVÁ DEVILS   7 18:00 LIPA TEAM BELASÍ   7 18:00 REVCO JOKERIT TIGRI
8 19:00 ZÁMSKI RANGERS HBK ADLER NITRA   8 19:00 ESÁ HBK ADLER NITRA   8 19:00 SUOMI CHRENOVÁ ARC KNIGHTS
                           
 25. kolo SOBOTA 17.10.2009    26. kolo SOBOTA 31.10.2009    27. kolo SOBOTA 07.11.2009
1 12:00 DEVILS HK 99 RAFFALES   1 12:00 HVTT ČERMÁŇ DEVILS   1 12:00 TEAM COYOTES HBK ADLER NITRA
2 13:00 ARC KNIGHTS REVCO JOKERIT   2 13:00 ESÁ SV GORAZD   2 13:00 SUOMI CHRENOVÁ VLCI
3 14:00 TIGRI VLCI   3 14:00 HBK ADLER NITRA CAPITALS   3 14:00 ARC KNIGHTS HK 99 RAFFALES
4 15:00 SUOMI CHRENOVÁ ZÁMSKI RANGERS   4 15:00 BELASÍ TEAM COYOTES   4 15:00 TIGRI HVTT ČERMÁŇ
5 16:00 TEAM COYOTES HVTT ČERMÁŇ   5 16:00 ZÁMSKI RANGERS LIPA TEAM   5 16:00 DEVILS BELASÍ
6 17:00 CAPITALS BELASÍ   6 17:00 HK 99 RAFFALES TIGRI   6 17:00 REVCO JOKERIT ZÁMSKI RANGERS
7 18:00 SV GORAZD HBK ADLER NITRA   7 18:00 VLCI ARC KNIGHTS   7 18:00 CAPITALS ESÁ
8 19:00 LIPA TEAM ESÁ   8 19:00 REVCO JOKERIT SUOMI CHRENOVÁ   8 19:00 SV GORAZD LIPA TEAM
                           
 28. kolo SOBOTA 14.11.2009    29. kolo UTOROK 17.11.2009    30. kolo SOBOTA 21.11.2009
1 12:00 HK 99 RAFFALES SUOMI CHRENOVÁ   1 12:00 CAPITALS SV GORAZD   1 12:00 ZÁMSKI RANGERS CAPITALS
2 13:00 LIPA TEAM CAPITALS   2 13:00 REVCO JOKERIT HK 99 RAFFALES   2 13:00 SV GORAZD TEAM COYOTES
3 14:00 ESÁ TEAM COYOTES   3 14:00 SUOMI CHRENOVÁ HVTT ČERMÁŇ   3 14:00 LIPA TEAM DEVILS
4 15:00 HBK ADLER NITRA DEVILS   4 15:00 ARC KNIGHTS BELASÍ   4 15:00 ESÁ TIGRI
5 16:00 BELASÍ TIGRI   5 16:00 TIGRI HBK ADLER NITRA   5 16:00 HBK ADLER NITRA ARC KNIGHTS
6 17:00 HVTT ČERMÁŇ ARC KNIGHTS   6 17:00 DEVILS ESÁ   6 17:00 BELASÍ SUOMI CHRENOVÁ
7 18:00 ZÁMSKI RANGERS SV GORAZD   7 18:00 TEAM COYOTES LIPA TEAM   7 18:00 HVTT ČERMÁŇ REVCO JOKERIT
8 19:00 VLCI REVCO JOKERIT   8 19:00 VLCI ZÁMSKI RANGERS   8 19:00 HK 99 RAFFALES VLCI
TOPlist